Duży sukces naszych sportowców

Dnia 06.03.2018 r. w Oleśnie odbył się Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców OHP. W zawodach  rywalizowało 9 drużyn chłopców i 7 drużyn dziewcząt. Uczniowie naszej szkoły, będący uczestnikami Hufca Pracy, stanęli na podium dwukrotnie. Drużyna mężczyzn zajęła miejsce III. Drużyna dziewcząt po remisowym rozstrzygnięciu dogrywki meczu finałowego i ośmiu  seriach  emocjonujących rzutów karnych zajęły miejsce II.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich