Targi Pracy i Edukacji

12 kwietnia 2018r. w Hali Sportowej Śródmieście w Kędzierzynie – Koźlu odbyły się XII Targi Pracy i Edukacji. Oprócz firm oferujących zatrudnienie również szkoły ponadgimnazjalne i wyższe prezentowały na stanowiskach swoje kierunki kształcenia. W tym roku interaktywnie promowaliśmy wszystkie kierunki naszej szkoły, a także nowy kierunek – technik agrobiznesu.

Uczniowie technikum budownictwa prezentowali  niwelator i dalmierz, które są wykorzystywane podczas zajęć na tym kierunku kształcenia. Uczeń reprezentujący zawód technika ekonomisty informował o zabezpieczeniach banknotów. Logistycy ukazywali możliwości, jakie oferuje Elektroniczna Identyfikacja Danych, wykorzystywana przy zautomatyzowanych procesach magazynowych - technologia kodów kreskowych, przestrzennych, druku etykiet i  elementów systemu RFID. Uczeń promujący zawód technika usług fryzjerskich za pomocą kamery badał budowę włosa i informował o jego kondycji oraz metodach pielęgnacji włosów. Uczniowie reprezentujący zawody gastronomiczne zapraszali na degustację spaghetti bolognese.

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich