Etap II konkursu na temat profilaktyki uzależnień

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i przedłużonym okresem zawieszenia zajęć lekcyjnych w szkołach do dnia 7 czerwca 2020 r. z przykrością informujemy, że został odwołany Etap II Konkursu o profilaktyce uzależnień "Życie bez nałogów", a tym samym jego rozstrzygnięcie i wyłonienie laureatów.

W związku z powyższym najwyższe wyniki w etapie I uzyskali:
1. Wiktoria Kołodziejczyk 24 pkt
2. Julianna Madej 24 pkt
3. Wiktoria Gwóźdź 21 pkt
4. Robert Zwoliński 21 pkt

Uczniowie Ci otrzymają pamiątkowe dyplomy potwierdzające udział w Konkursie, które przed końcem roku szkolnego będzie można odebrać w sekretariacie szkoły.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom!

Iwona Winkiewicz, Agnieszka Kamusella