Bieg przełajowy - MONDO LICEALIADA

Uczestnictwo

W zawodach może wystartować każdy uczeń/uczennica szkoły ponadpodstawowej.

Uczeń/uczennica pobiera aplikację ze sklepu Google.Play lub AppStore Bieg Teacker lub Endomondo / jest darmowa i premium, ale wystarczy wersja darmowa/.

Indywidualnie przebiega dystans, robi screen/dystansu i czasu/ potem wysyła go na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailu należy podać swoje imię i nazwisko, rocznik, szkołę oraz imię i nazwisko nauczyciela wychowania fizycznego.

Rocznik 2004/2003

• chłopcy –  1000 m,

Rocznik 2002

• chłopcy – 1000 m,

Rocznik 2001/2000

• chłopcy – 1000 m,

Przebieg zawodów:

Uczeń/uczennica wykonuje bieg indywidualnie (we własnym zakresie, w czasie/terminie wyznaczonym przez organizatora, zadanie nie wymaga obecności nauczyciela) na płaskim niezalesionym terenie. Uczestnik biegnie zgodnie z założeniami regulaminu.

Szkolny Związek Sportowy Opolskie utworzy ranking biegaczy w każdym roczniku, który zostanie podany na stronie www.szsopolskie.

Celem zweryfikowania wyników 10 najlepszych uczniów/uczennic danego biegu wystartuje o tytuł mistrza województwa w biegu realnym, który odbędzie się w najbliższym możliwym terminie.

Termin:

Zadanie należy wykonać w dniu 23.05.2020 o godz. 15.00. Termin jest obowiązkowy dla wszystkich. Screen czyli zrzut z ekranu należy przysłać po wykonaniu zadania.

Na screenie jest podana data i godzina startu.