GRAND PRIX MONDO OPOLSZCZYZNY

W związku z dużym zainteresowaniem Biegiem przełajowym Mondo, który odbył się 23.05.2020r., Szkolny Związek Sportowy "Opolskie" postanowił poszerzyć współzawodnictwo o dodatkowe biegi.

Aby zdobyć ten tytuł należy wziąć udział w dwóch z trzech biegach Mondo:

I BIEG – 23.05.2020 -

II BIEG - BIEGAMY 4.06.2020 GODZ. 15,00

III BIEG – BIEGAMY 11.06.2020 GODZ. 15,00

Zasady uczestnictwa (zgodnie z poniższym regulaminem)

Regulamin (do pobrania plik *.pdf)

Klasyfikacja końcowa:

Do wyniku końcowego liczyć się będą dwa (najlepsze) z trzech wyniki: tzn. każdy ma prawo udziału we wszystkich biegach, jednak liczyć się będą tylko dwa z nich.

- bieg z 23.05.2020, który się już odbył może być liczony jako pierwszy,

Do weryfikacji wyniku należy przesłać screen (zrzut z ekranu) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godz. 12,00 dnia następnego. Późniejsze maile nie będą weryfikowane.

- nie wolno biegać po stadionie, to jest bieg przełajowy (w razie wątpliwości organizator może zażądać screnu mapki z trasą biegu),

- proszę o dokładne podawanie danych w mailu,

1. Nazwisko i imię ucznia

2. Rok urodzenia

3. Nazwa szkoły

4. Imię i nazwisko nauczyciela wychowania fizycznego

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z nauczycielami wychowania fizycznego.

Gorąco zachęcamy!!
Nauczyciele wychowania fizycznego