Matury czas zacząć

Przywykliśmy już ogłaszać rozpoczęcie egzaminów maturalnych wraz z początkiem maja – w czasie kwitnących kasztanów. Zupełnie inaczej dzieje się w tym roku. I bynajmniej nie chodzi o to, że kasztany już przekwitły i nastał czas kwitnienia chabrów i maków. Po raz pierwszy bowiem chyba w historii naszej szkoły, podobnie jak w innych szkołach średnich w Polsce, matura rozpoczęła się w czerwcu. Z powodu pandemii, z zachowaniem ścisłych rygorów sanitarnych, maturzyści dopiero dziś, 8 czerwca, zasiedli w szkolnych ławkach, by napisać egzamin dojrzałości z języka polskiego. Przed nimi jeszcze matematyka, języki obce oraz przedmioty wybrane dodatkowo. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za wszystkich zdających!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich