BIEG przełajowy MONDO

W Boże Ciało odbył się ostatni (trzeci) bieg przełajowy MONDO. Dla przypomnienia w klasyfikacji generalnej organizator brał pod uwagę wyniki dwóch najlepszych biegów. Jak się okazuje Nasza szkoła zdeklasowała rywali i praktycznie w każdej kategorii wiekowej zajęła miejsca w finale.

Łącznie z naszej szkoły wzięło udział 37 osób. Sześciu naszych uczniów w ogólnej klasyfikacji zajęło miejsca 1-3. Serdecznie gratulujemy wszystkim!! Cieszymy się, że tego typu zawody wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród młodzieży! O terminie biegu wspólnego uczestnicy finału zostaną poinformowani mailem oraz przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Nasi finaliści:

Chłopcy bieg na 1000m:

Rocznik 2002 - 3 miejsce Robert Zwoliński

Rocznik 2001-2000 - 1 miejsce Tomasz Mazurek

Dziewczyny bieg na 600m:

Rocznik 2004-2003 - 1 miejsce Klaudia Ledwoch

Rocznik 2002 - 3 miejsce Oliwia Stasiak

Rocznik 2001-2000 - 2 miejsce Wiktoria Kołodziejczyk, 3 miejsce Oliwia Bohatyrowicz

Szczegółowe wyniki znajdziecie poniżej:

Finał - Chłopcy

Finał - Dziewczyny