INFORMACJA DLA NAUCZYCIELI ZS1

Dyrekcja szkoły informuje, że posiedzenie rady pedagogicznej odbędzie się 28 sierpnia 2015r. (piątek) o godz. 10.00.

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

Z uwagi na ochronę danych osobowych nazwiska uczniów zostały usunięte. Pełna wersja dostępna w szkole.

HARMONOGRAM - POBIERZ

„COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ ZACZYNA..."

Dnia 29 czerwca w auli szkoły odbyła się uroczystość pożegnania długoletnich pracowników naszej szkoły, którzy odeszli na zasłużone emerytury. Do tego grona należą: Pani Elżbieta Baczyńska, Pani Hanna Hnaupek-Cała, Pani Władysława Mączyńska i Pan Józef Szargut. Padło wiele ciepłych słów, zostały wręczone drobne upominki i kwiaty. Było wesoło ale i bardzo wzruszająco.

Dziękujemy...