Deklaracja zgody dla pracodawcy

Deklaracja zgody jest oświadczeniem pracodawcy o zamiarze zatrudnienia ucznia w swoim zakładzie pracy. Kandydat do szkoły branżowej I stopnia przedkłada deklaracje w trakcie rekrutacji. Na początku roku szkolnego uczeń podpisuje z pracodawcą umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego a kopię dostarcza do szkoły.

POBIERZ

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

W ślad za Zarządzeniem Dyrektora ZS1  nr 7/19/20 przekazuję usystematyzowane zasady prowadzenia zdalnego nauczania, przyjęte przez Dyrekcję i Nauczycieli szkoły.

Ochrona danych osobowych

 

KLAUZULA INFORMACYJNA  dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku z nauczaniem na odległość

Zgodnie z  art. 13  ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1, ze zm.) informujemy, że:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich