Taniec - niezwykła przygoda...

Przygodę z tańcem Ola Czerner rozpoczęła w wieku 9 lat, mama zapisała ją na zajęcia taneczne, bo ciągle tańczyła... Zawsze kochała muzykę i ruch. Wraz z partnerem trenuje cztery razy w tygodniu. Dzień tancerki jest wypełniony do granic możliwości. Po szkole wraca do domu, je obiad i jedzie na trening.

Marzenia się spełnia...

"Gdy byłam dzieckiem, tata często zabierał mnie na mecze Zaksy Kędzierzyn-Koźle. Uwielbiałam oglądać występy cheerleaderek i obiecałam sobie, że kiedyś do nich dołączę... Osiem lat później mogę dumnie reprezentować zespół Infiniti Zaksa Cheerleaders. Jest to dla mnie cudowne doświadczenie, ponieważ mogę robić to, co kocham – tańczyć, jednocześnie dopingując ulubioną drużynę!"

Miłość do muzyki i ludzi

Miłość do muzyki przepełnia Joannę Tkocz od zawsze. Od przedszkola uwielbiała scenę i publiczność – ze wzajemnością! Jest wokalistką szkolnego zespołu "Budowlanka" i wykorzystuje każdą okazję, by śpiewać. Asię pasjonuje także wizaż i stylizacja paznokci. Wolny czas lubi spędzać z rodziną, w kinie czy na zakupach. Fanka rapu, koloru szarego i spaghetti carbonara.

Nowe twarze na korytarzach...

Wrzesień to dla szkoły interesujący czas, gdyż pojawiają się nowi uczniowie, ciekawe osobowości, które wzbogacają nasze środowisko. Wielu uczniów ma nietypowe zainteresowania, które chętnie zaprezentujemy, aby inspirować innych do szukania własnych pasji.

Ptaki, domowe pogotowie i cosplay - baśniowy świat Justyny

Kolekcjonerstwo, cosplay, sztuki walki: judo, karate, boks, szermierka i leśne wyprawy to największe pasje Justyny Kaszuby.  Pasji ma wiele, bo jest osobą ciekawą świata. Godzinami mogłaby opowiadać o różnorodności swojej kolekcji. Justyna posiada pióra różnych ptaków: orła przedniego, bociana, czapli siwej, mewy, rybitwy, pawia czy sójki. W swoich zbiorach ma nabłonek dzioba sroki złodziejki, skorupkę jaja czapli, czaszkę kawki, wylinkę węża, konika polnego, mleczny kieł lisa, łuskę żółwia czy raka jeziornego. Interesuje się również geologią, ornitologią, światem zwierząt i roślin.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich