FOTOGRAFIA ORAZ RYSUNEK W OŁÓWKU

Pasją Pauliny Gołombek jest fotografia oraz rysunek w ołówku. Jej plany na przyszłość to skończenie technikum i studiowanie architektury. Paulina ma wiele marzeń: mniejsze i większe, dziwne i takie jak każdy "Na pewno moim marzeniem jest osiągnięcie czegoś w życiu, by nie było ono nudne i monotonne" – mówi.

PIĘKNY GŁOS, WRAŻLIWE OKO

Sandra Kokot kocha muzykę i uwielbia śpiewać. A głos ma piękny. Potrafi  wyśpiewać repertuar Adele, Cohena i wielu innych artystów. Wybrała profil gastronomiczny, bo jak przyznaje, gotowanie to pasjonująca sztuka. Interesuje ją wiele dziedzin. Do jej pasji należy również fotografia.

FRYZJERSTWO TO MOJA PASJA - SABINA POGODA

Dziś chcemy przedstawić Wam kolejną osobę z wielką pasją w naszej szkole... Jest nią tegoroczna maturzystka Sabina Pogoda. Kiedy po gimnazjum stanęłam przed koniecznością wyboru szkoły w której będę kontynuować proces swojej edukacji, nie miałam wątpliwości - wybrałam Technikum Usług Fryzjerskich w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich.

MISTRZ F3

Mateusz Woźniak jest uczniem Zespołu Szkół nr. 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu. Uczęszcza do klasy 3 technikum w zawodzie technik organizacji usług gastronomicznych. Tak jak zapewne większość osób w jego wieku ma hobby.

CIEKAWA ŚWIATA I LUDZI

Zawsze uśmiechnięta i w dobrym humorze. To zjednuje Sandrze Szafarczyk przyjaciół. Lubi ludzi, muzykę i podróże. Swoje pasje łączy podczas wyjazdów na występy z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Żeglugi Śródlądowej, w której gra na werblu.

NA SCENIE JAK RYBA W WODZIE

Uwielbia występować. Kocha scenę. Świetnie czuje się w repertuarze śląskim. W gimnazjum wygrała Konkurs Mowy Śląskiej. Bywa zapraszana na uroczystości rodzinne: wieczory panieńskie, wesela, urodziny. Lubi bawić ludzi. "Sama się przy tym dobrze bawię!" - mówi Jessika Biela.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich