INTERESUJE MNIE TEORIA MUZYKI...

Marcin Tynka kocha muzykę. Marzy, by dostać się do wyższej szkoły muzycznej. "Chciałbym poznać muzykę i zrozumieć chociaż jakiś jej pierwiastek" – mówi. Wraz z kolegą gitarzystą chce nagrać kilka utworów, marzą o koncercie dla znajomych.

FRYZJERSTWO TO MOJA PASJA - SABINA POGODA

Dziś chcemy przedstawić Wam kolejną osobę z wielką pasją w naszej szkole... Jest nią tegoroczna maturzystka Sabina Pogoda. Kiedy po gimnazjum stanęłam przed koniecznością wyboru szkoły w której będę kontynuować proces swojej edukacji, nie miałam wątpliwości - wybrałam Technikum Usług Fryzjerskich w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich.

KARNAWAŁ TYLKO Z DJ. NEXUSEM!

Osobą, którą musicie obowiązkowo poznać w karnawale jest Artur Polok, czyli DJ. NeXus: didżej i producent muzyki klubowej. Prawdziwie i pozytywnie zakręcony na punkcie muzyki! Artur jest uczniem technikum, chce zdobyć dobry zawód i realizować swoje muzyczne pasje. Znajdźcie go na facebooku!

CIEKAWA ŚWIATA I LUDZI

Zawsze uśmiechnięta i w dobrym humorze. To zjednuje Sandrze Szafarczyk przyjaciół. Lubi ludzi, muzykę i podróże. Swoje pasje łączy podczas wyjazdów na występy z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Żeglugi Śródlądowej, w której gra na werblu.

FOTOGRAFIA ORAZ RYSUNEK W OŁÓWKU

Pasją Pauliny Gołombek jest fotografia oraz rysunek w ołówku. Jej plany na przyszłość to skończenie technikum i studiowanie architektury. Paulina ma wiele marzeń: mniejsze i większe, dziwne i takie jak każdy "Na pewno moim marzeniem jest osiągnięcie czegoś w życiu, by nie było ono nudne i monotonne" – mówi.

PIĘKNY GŁOS, WRAŻLIWE OKO

Sandra Kokot kocha muzykę i uwielbia śpiewać. A głos ma piękny. Potrafi  wyśpiewać repertuar Adele, Cohena i wielu innych artystów. Wybrała profil gastronomiczny, bo jak przyznaje, gotowanie to pasjonująca sztuka. Interesuje ją wiele dziedzin. Do jej pasji należy również fotografia.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich