ROWER TO MOJA PASJA

Jest miłośnikiem kolarstwa. Chce być najlepszy. Wymaga dużo od siebie. Trenuje. Podium? Wiele razy. Plany? Być za każdym razem lepszy. Z niecierpliwością wypatruje wiosny. Pogodny, zawsze uśmiechnięty. Taki jest Oskar Grabski.

PASJONUJĄ NAS PTASZNIKI

Ptaszniki to duże włochate pająki, które u wielu ludzi wywołują paniczny lęk. Karolina Kubicka i Dawid Lewczak hodują te olbrzymie bezkręgowce i mogą opowiadać o nich godzinami. Fascynuje ich świat ptaszników: ich zwyczaje, tryb życia, budowa. Dużo czytają i wymieniają się doświadczeniami z innymi hodowcami. Wydają oszczędności na pokarm i gadżety dla swoich pupili.

GOTOWANIE TO MOJA PASJA

Przygoda z kuchnią w przypadku Krzysztofa Warchali zaczęła się w wieku 11 lat. Zafascynował go świat przepisów, starych receptur i bogactwo smaków jakie można wyczarować z kilku składników. Z czasem nauczył się, że gotowanie to wiedza, planowanie, dobra organizacja i szczypta ... magii. Gotował już dla stu osób. Gotował dla ludzi znających się na sztuce kulinarnej, dla wymagających pięknej oprawy. Skromnie przyznaje, że byli zachwyceni.

BOKS I NOŻYCZKI

Wiele razy słyszała, że boks to nie jest sport dla dziewcząt. A przecież kobiety są zwinne i wytrzymałe, szybkie i precyzyjne. Aleksandra Bielas na pewno taka jest w sporcie, który wybrała. Jej pasją jest boks. Dużo czasu spędza na treningach.

WCIĄŻ SŁYSZĘ MUZYKĘ, WIĘC TAŃCZĘ

Łukasza Michalaka zna w naszej szkole każdy... Wciąż wybija rytm, jakby muzyka dla niego nigdy nie milkła... Kocha tańczyć. Pasjonuje go taniec zwany ulicznym, który wymaga od tancerza niezwykłej koordynacji ruchów.

ŚPIEWAŁA W WATYKANIE DLA PAPIEŻA

Pokochała śpiew już w przedszkolu. Dawać radość innym śpiewem to główne założenie chóru "Bel Canto", do którego Klaudia Kusz należy od 6 lat. Ze wzruszeniem wspomina występ w Watykanie dla Papieża.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich