MAREK KORZENIOWSKI

 Dr socjologii na Uniwersytecie Opolskim (Wydział Historyczno-Pedagogiczny). Jego dziełem są liczne publikacje naukowe, m.in. "Religijność pokoleń" Studium przypadku rejonu kędzierzyńsko-kozielskiego.

BISKUP RUDOLF PIERSKAŁA

Urodzony w 1959 roku. Ksiądz dr nauk teologicznych. Polski duchowny katolicki. Specjalizuje się w liturgice. Pełni funkcję adiunkta w Katedrze Liturgiki, Hagiografii i Obrzędowości Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego. Od 1 sierpnia 2011 roku jest kanclerzem Kurii Diecezjalnej w Opolu oraz wikariuszem biskupim ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów.

PATRIZIA KSOLL - ZIDECK

Dr prawa, adwokat. Jest pracownikiem naukowym na Uniwersytecie Charitte w Berlinie. W marcu 2013 roku w Zespole Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się wspólna wystawa osiągnięć Adama Michni, Norberta Kostki i Patrizii Ksoll-Zideck.

NORBERT KOSTKA

Urodzony w 1960 roku. Architekt. Ukończył studia architektoniczne w Aachen i w Wiedniu. Jest autorem licznych projektów konkursowych, m.in. "Sztuka otwartej przestrzeni".

ADAM MICHNIA

Urodzony w 1970 roku. Ukończył studia z zakresu sztuk plastycznych na Uniwersytecie w Essen. Zajmuje się malarstwem olejnym, akwarelowym oraz rysunkiem. Jest wielokrotnym laureatem Nagrody Młodej Sztuki oraz Nagrody Publiczności na Targach Sztuki Współczesnej KUBOSHOW w Herne.

JOSEF MICHAEL LINNEK

Urodzony w 1965r. w Kędzierzynie-Koźlu. Od 1989r. mieszkający w Niemczech. Jego pasja to muzyka i poezja.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich