TOMASZ WOROBIEC

Tomasz Worobiec jest absolwentem technikum gastronomicznego, które ukończył w 2002 roku. Jednak pasja do fryzjerstwa i stylizacji fryzur zwyciężyła – zdobył technika usług fryzjerskich. Posiada wiele certyfikatów i dyplomów, które świadczą o profesjonalizmie w branży fryzjerskiej.

Tomasz Worobiec prowadzi STUDIO FRYZJERSKIE "GRAWO" w Kędzierzynie – Koźlu. Zasiadając w jury podczas konkursów fryzjerskich organizowanych w naszej szkole, z życzliwością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

MAGDALENA KAPELAN

Magdalena Kapelan to nasza absolwentka z roku 1999, która posiada gruntowne wykształcenie fryzjerskie: zdała egzamin czeladniczy i egzamin mistrzowski. Przez dwa lata była instruktorem firmy Goldwell. Wciąż rozwija swoje kompetencje, wkrótce dołączy do grona edukatorów firmy Loreal. Dwukrotnie brała udział w konkursie dla kreatywnych stylistów fryzur "Kreator" oraz w konkursie trendów "Color Zoom".

Magdalena Kapelan jest właścicielką dwóch salonów fryzjerskich Hair Club Gaya w Kędzierzynie – Koźlu i współwłaścicielką hurtowni fryzjerskiej. Z naszą szkołą współpracuje od lat podczas konkursów fryzjerskich, dzieląc się swoją wiedzą i pasją.

OSKAR ŁUCZKIEWICZ

Postać znana w Kędzierzynie-Koźlu jako wielki społecznik. Trener ze Szkoły Karate Shotokan Busido. 10 stycznia w Zespole Szkół nr 1 odbędzie się spotkanie młodzieży z Oskarem Łuczkiewiczem. Zapraszamy!

JÓZEF GISMAN

Urodzony w 1955 roku. Nauczyciel, wicedyrektor Zespołu Szkół nr 1, starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w latach 1999-2011. Prowadzi Prywatną Pracownię Projektową JAG, założoną w 1986 roku.

GERARD GOLA

Mgr inż. Budownictwa. Stoi na czele prywatnego przedsiębiorstwa "Gerard Gola Firma Inżynierska Alog". Jest to firma działająca w branży budowlanej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Budownictwo ogólne i inżynieria lądowa.

MIROSŁAW SEMENIUK

Urodzony w 1957 roku. Adwokat, Radca Prawny w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Prowadzi samodzielną Kancelarię Adwokacką.

MAREK BIAŁOGŁOWY

Konsultant bezpieczeństwa informacji, badacz z 14 letnim praktycznym doświadczeniem w bankowości i bezpieczeństwie informacji Systemów Telekomunikacji. Szczególnie interesuje go telekomunikacyjne bezpieczeństwo, zapobieganie oszustwom telekomunikacyjnym i bezpieczeństwo aplikacji internetowych. Bovine University, pracuje w ITSEC Asia, Jakarta, Indonesia.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich