PODSUMOWANIE PROJEKTU LEONARDO DA VINCI-AGROPUZZLE2

Zespole Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu podsumowano międzynarodowy projekt edukacyjny z udziałem młodzieży z kilku krajów. Zatytułowano go Leonardo da Vinci – Agropuzzle 2. W środę (24.06) odbyła się konferencja z udziałem władz oraz nauczycieli.

AGROPUZZLE 2 W POLSCE

Od dnia 8 czerwca przez tydzień w Kędzierzynie-Koźlu przebywała grupa  partnerów zagranicznych projektu Agropuzzle 2 realizowanego przez Zespół Szkół nr 1.  Po kwietniowej wizycie uczniów Budowlanki w portugalskiej miejscowości Covilha odwiedzili nas przedstawiciele instytucji partnerskich z Czech, Słowacji, Rumunii i Portugalii. Spotkanie projektowe rozpoczęło się od poniedziałkowego spotkania ze Starostą Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Panią Małgorzatą Tudaj. Nasi goście mieli możliwość spotkania z przedstawicielem  organu prowadzącego szkołę.

AGROPUZZLE2 W RUMUNII

W dniach od 15 do 20 czerwca 2015 r. przedstawiciele Zespołu Szkół nr 1 im Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu przebywali w Bukareszcie na tamtejszym uniwersytecie na zaproszenie koordynatora realizowanego wspólnie projektu "Agropuzzle 2". 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich