Spotkanie w Opolskim Budowlanym Centrum Biznesu

Dnia 5 grudnia 2016 uczniowie klasy 2 LT uczestniczyli w spotkaniu, zorganizowanym w Opolskim Budowlanym Centrum Biznesu w ramach projektu Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy. Spotkanie zorganizowane w formie prelekcji w której uczestniczyli między innymi: przedstawiciel Opolskiego Zrzeszenia Przewoźników Drogowych oraz przedstawiciele firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych z obszaru całego województwa opolskiego. Poruszano problem braków kadrowych w tych firmach oraz przedstawiano ofertę zatrudnienia. Uczniowie mogli również zapoznać się ze specyfiką branży transportowej w naszym regionie, a także przewozach międzynarodowych.

DZIAŁANIA W PROJEKCIE W ZS1 w r. 2014-2015

Działania podjętych w Zespole Szkół nr 1  im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie – Koźlu  w ramach projektu:  „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy”

Rok szk. 2014/2015

Rok szk. 2014/2015 jest w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie - Koźlu kolejnym, już drugim rokiem realizacji projektu: „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy”. W bieżącym roku szkolnym przewidziano realizację pozostałych, planowanych w projekcie działań. Obecnie są realizowane następujące działania:

DZIAŁANIA W PROJEKCIE W ZS1 w r. 2013-2014

Działania podjętych w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie – Koźlu w ramach projektu:  „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy”

Rok szk. 2013/2014

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie - Koźlu  przystąpił  01.08.2013r. do udziału w realizowanym przez Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu projekcie systemowym  nr POKL.09.02.00-16-001/13 pn. „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego  Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest przez Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu we współpracy z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX, działanie 9.2 Projekt realizowany będzie do 31 maja 2015 r.

"OPOLSKIE SZKOLNICTWO ZAWODOWE BLIŻEJ RYNKU PRACY" - O PROJEKCIE

Projekt realizowany  od 01.08.2013 – 31.05.2015 r.

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie - Koźlu  przystąpił  01.08.2013r. do projektu systemowego nr POKL.09.02.00-16-001/13 pn. „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego  Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest przez Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu we współpracy z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX, działanie 9.2