Nowe osiągnięcia sportowe

W dniach 23-24 lutego 2016 r. uczennice i uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Mirosławy Ciach  brali udział w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym indywidualnym i deblowym.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

Nasza reprezentacja szkolna zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców i awansowała do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w kwietniu 2016r.

LEKCJE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO NA KAJAKACH

1 lT zachwycona lekcjami wychowania fizycznego na kajakach.  29 września odbyły się kolejne zajęcia na wodzie pogłębiające tajniki manewrowania kajakiem. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych i świetnych instruktorów,

LEKCJA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO INACZEJ

22 września, klasa 1LT miała po raz pierwszy zajęcia wychowania fizycznego na kajakach. Uczniowie mieli możliwość poznania tajników manewrowania kajakiem. Pod koniec zajęć wszyscy  potrafili  już przepłynąć określony dystans i wziąć udział w zawodach wewnątrz klasowych. Uczniowie spędzili czas bardzo miło i radośnie. Jednocześnie przyswoili sobie nowe umiejętności ruchowe tak przydatne w życiu. Poznanie nowych aktywności ruchowych uatrakcyjni spędzanie wolego czasu w gronie najbliższych i znajomych.

AKTYWNA SOBOTA

Bohaterowie naszej szkoły dzielnie walczyli w V WYŚCIGU KAJAKOWYM O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KĘDZIERZYNA - KOŹLA. We wspólnej zabawie brali udział uczniowie i nauczyciele, którym nie straszne są tajniki kajakarstwa. Rozsmakowani sportami wodnymi snują plany na przyszłość bliższą i dalszą. Naszą super bohaterką została Michaela Czaja 4aT, która trzykrotnie pokonała dystans 600m płynąc razem (z koleżanką, mix z kolegą ), oraz w pojedynkę.

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich