"Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro"- koniec projektu

8 listopada w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu w auli Zespołu Szkół odbyło się uroczyste zakończenie projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro", realizowanego w ramach programu PO WER finansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W obecności uczestników projektu, dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz przedstawicieli gimnazjum koordynator projektu p. Joanna Walichowska podsumowała wykonane działania.

Wręczanie Certyfikatów

02 czerwca 2017 wróciła trzecia grupa młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich odbywająca praktyki zagraniczne w ramach projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro". Każdy uczestnik projektu otrzymał pamiątkowy certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Uczniowie podarowali partnerom niemieckim pamiątkowy kolaż zdjęć wszystkich uczestników.

"Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro"- zakończenie projektu

W Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu przez cały tydzień (od 27 listopada) będziemy obchodzić zakończenie projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" realizowanego w ramach programu PO WER finansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Chcemy aby te dni były dla naszych uczniów szansą na przekazanie zdobytych umiejętności a dla absolwentów biorących udział w projekcie okazją na odwiedzenie szkoły.

 

Zapraszamy!!!

Wycieczka do Muzeum Techniki i Spectrum w Berlinie

20 maja uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu przebywający na praktyce w ramach projektu "Dobre praktyki szansą na start i lepsze jutro" wyjechali na wycieczkę do Muzeum Techniki i Spectrum w Berlinie. Muzeum Techniki prezentuje wszystkie wynalazki związane z fotografią, filmem, transportem, i wszelakim przemysłem. W Spectrum można zobaczyć różne samochody, telefony oraz przeprowadzić doświadczenia fizyczne. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta na Aleksanderplatz.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich