Mikołajki w Bad Freienwalde

6 grudnia uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie -Koźlu odbywających praktykę w ramach projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" odwiedził Mikołaj ze Śnieżynką. 

Aby otrzymać prezent każdy musiał wykazać się znajomością wierszyka, piosenki lub sprawnością fizyczną. 

"Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" - druga odsłona

W niedzielę 20 listopada wyjechała kolejna szesnastoosobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Kożlu na praktyki w ramach projektu " Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" realizowanego w ramach programu PO WER finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczniowie dotarli na miejsce w godzinach wieczornych. Poniedziałek rozpoczęli od wycieczki do Tropical Islands pod Berlinem. Uczniowie przez miesiąc będą odbywać praktykę w Restauracjach u niemieckich partnerów.

Monitoring praktyk w ramach projektu: "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro"

W restauracjach w których uczniowie Zespołu szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich odbywają praktykę w ramach projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" został przeprowadzony monitoring koordynatora projektu Joannę Walichowską. Koordynator sprawdzała warunki w których uczniowie odbywają praktykę i realizację programu praktyk.

In der Küche

W ramach projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" uczniowie uczęszczają na dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego. Zajęcia są prowadzone metodami aktywizującymi z praktycznym zastosowaniem w kuchni i obsłudze konsumenta.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich