Wręczenie certyfikatów

Zakończył się wyjazd pierwszej grupy na praktyki do Niemiec, w ramach projektu - "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" realizowanego w ramach programu PO WER finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Viel spaß in Berlin!!!

Słoneczny weekend spędziliśmy intensywnie zwiedzając najciekawsze zakątki Berlina. Wjechaliśmy na kopułę gmachu parlamentu Rzeszy w Berlinie tzw. Reichstagu.

Kulturalnie w Niemczech

Projekt: „Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro” zagraniczne praktyki dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu, to nie tylko poszerzanie umiejętności praktycznych, ale również zwiększenie zdolności interpersonalnych, kulturalnych i językowych.

"Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro"

13 marca Nasi uczniowie wyjechali na praktyki w ramach projektu  "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" realizowanego w ramach programu PO WER finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Młodzież już się zaklimatyzowała w Bad Freienwalde.

"Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro"

"Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" to projekt realizowany w ramach programu POWER skierowany do uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie- Koźlu. Uczniowie zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych, oraz kucharz będą mogli odbyć praktyki zagraniczne w restauracjach. Na miesięcznych praktykach uczeń będzie miał możliwość udoskonalenia swoich zdolności praktycznych, językowych i pozna rynek pracy innego kraju. W ramach projektu będą realizowane trzy wyjazdy po 16 osób w 2016 i 2017 roku. Warunkiem udziału w projekcie jest uczestnictwo w zajęciach uzupełniających z zakresu technologii gastronomicznej i języka niemieckiego, oraz dobre wyniki w nauce.

Strona projektu: KLIKNIJ

 

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich