Dzień Dobrych Wiadomości

8 września obchodziliśmy Dzień Dobrych Wiadomości. Jest to nasze rodzime święto, ustanowione w 2001 r. z inicjatywy Salonu 101 – środowiska zrzeszającego elity intelektualne i artystyczne.

Szkolenie dla maturzystów!

Szkolenie dotyczące organizacji i procedur egzaminu maturalnego odbędzie się 19.09.2016r. (poniedziałek) na 3 lekcji w auli. Obecność obowiązkowa!

Kalendarz roku szkolnego 2016/2017

Uwaga! Kalendarz będzie aktualizowany w trakcie roku szkolnego. Kalendarz dostępny również w zakładce "Dokumenty".

POBIERZ

Biblioteka szkolna zaprasza!

Jak co roku we wrześniu, uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w lekcjach bibliotecznych. Podczas nich zostali zapoznani z regulaminem biblioteki szkolnej i jej zbiorami. Zakładali swoje karty biblioteczne i wypożyczali pierwsze książki.

Zmiana planu lekcji

Uwaga! Zmiana planu od poniedziałku - 19.09.2016r. 

Obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

ZAPROSZENIE UCZNIÓW I NAUCZYCIELI ZS1 DO UCZESTNICTWA W OBCHODACH

ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

w dniach 14.11. - 18.11.2016 r.

Wydarzenia ŚTP są okazją dla młodzieży do zdobycia nowych doświadczeń , wiedzy i umiejętności. Organizator ŚTP – Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy oraz szkolni koordynatorzy ŚTP zachęcają do licznego i aktywnego uczestnictwa uczniów i nauczycieli ZS1, szczególnie w wydarzeniach dla nich dedykowanych, które odbędą się m.in. dnia 18.11.2016 r. w Dniu Młodzieży. Wszystkie wydarzenia w tym dniu odbędą się w jednym miejscu, a rozpoczną od godz.8.30 . Szczegółowy harmonogram oraz miejsce wydarzeń dostępny będzie po przeanalizowaniu zgłoszeń, dotyczących liczby uczestników w poszczególnych wydarzeniach. Wydarzenia organizowane w ramach ŚTP są otwarte i bezpłatne dla wszystkich uczestników. Zapraszamy także nauczycieli oraz młodzież także do aktywnego uczestnictwa w pozostałe dni ŚTP. Szczegółowy harmonogram wszystkich wydarzeń dostępny będzie na stronie szkoły, www.zs1.edu.pl, po 15.10.2016 r.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich