Zebranie z rodzicami klas pierwszych

Zebranie odbędzie się w dniu 13.09.2016r. Spotkanie ogólne z dyrekcją oraz wychowawcami klas pierwszych odbędzie się w AULI o godz. 16:30. Spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych o godz. 17:00.

WYKAZ SAL

 

Budowlanka czyta Sienkiewicza

2 września Zespół Szkół nr 1 dołączył do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza.

Zmiana planu lekcji!

UWAGA! Od poniedziałku - tj. 12.09.2016r. nastąpi zmiana planu. Nowy plan dostępny jest na stronie internetowej szkoły.

 

 

Oferta praktyk

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu oraz katedra gastronomii ogłasza nabór chętnych na miesięczne praktyki do Niemiec. Wyjazd jest organizowany w ramach projektu „Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" realizowanego w ramach programu PO WER finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swoją kandydaturę nauczycielom przedmiotów gastronomicznych. Termin wyjazdu 20 listopad 2016 r.

Żegnamy Panią Irenę Giblińską!

Odeszła wieloletnia nauczycielka naszej szkoły - jej legenda. Była wychowawczynią wielu uczniów, miała wielki wpływ na ich wykształcenie i wychowanie. Cenili Ją wszyscy za życzliwość, brak małostkowości, odwagę i niezwykłe poczucie humoru. Dzisiaj zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wielkie szczęście mieli ci, którzy się z Nią zetknęli, jak wiele Jej zawdzięczają. Zawsze uśmiechnięta, radosna, cieszyła się z osiągnięć uczniów, koleżanek i kolegów-nauczycieli. Zapamiętamy Ją na długo – jako osobę bliską i nietuzinkową, osobowość, którą można określić jednym słowem – niezaprzeczalna indywidualność, kochająca ludzi i literaturę. 

Żegnamy Panią, Pani Ireno!

Zawsze ceniliśmy Panią za współtworzenie wspaniałej atmosfery w naszej szkole, udowodniła Pani, że życie i praca nauczyciela nigdy nie są proste i pozbawione sensu, bo pozostają w sercach uczniów i współpracowników.

Koleżanki i koledzy z  ZSZ  nr 1  w  Kędzierzynie-Koźlu

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

I oto kolejny rok szkolny przed nami. Rozpoczęliśmy go dziś, 1 września, w Budowlance w ciągle jeszcze wakacyjnej, słonecznej aurze. Podczas uroczystej inauguracji wszystkich przybyłych uczniów i nauczycieli witali przedstawiciele samorządu szkolnego, Pani Dyrektor Urszula Więcek oraz Komendant OHP w Kędzierzynie-Koźlu, pan Lesław Niżankowski.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich