Oferta praktyk

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu oraz katedra gastronomii ogłasza nabór chętnych na miesięczne praktyki do Niemiec. Wyjazd jest organizowany w ramach projektu „Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" realizowanego w ramach programu PO WER finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swoją kandydaturę nauczycielom przedmiotów gastronomicznych. Termin wyjazdu 20 listopad 2016 r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

I oto kolejny rok szkolny przed nami. Rozpoczęliśmy go dziś, 1 września, w Budowlance w ciągle jeszcze wakacyjnej, słonecznej aurze. Podczas uroczystej inauguracji wszystkich przybyłych uczniów i nauczycieli witali przedstawiciele samorządu szkolnego, Pani Dyrektor Urszula Więcek oraz Komendant OHP w Kędzierzynie-Koźlu, pan Lesław Niżankowski.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się na boisku szkolnym o godz. 8.00. Po uroczystości odbędą się spotkania klas z wychowawcami.

WYKAZ SAL - dla klas pierwszych

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich