"Dzień Dobrych Uczynków"

Uczniowie z klasy 1at i 1lt naszej szkoły nakręcili trzy reklamówki z okazji „Dnia Dobrych Uczynków”, który dzisiaj obchodzimy.

Projekt "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro"

Dnia 07 maja 2017 grupa szesnastu uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich wyjechała na miesięczne praktyki w ramach projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro". Uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych będą odbywać praktyki w niemieckich restauracjach, uczyć się języka niemieckiego oraz zwiedzać Berlin.

"Kulturalnie w Niemczech"

15 maja uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Kożlu odbywający praktykę w ramach projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" wyjechali na wycieczkę do Berlina. Odwiedzili Muzeum figur woskowych Madame Tussauds oraz Aquarium.

"Odjazdowy Bibliotekarz" – zaproszenie na rajd rowerowy

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich oraz Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu zapraszają na rajd rowerowy w ramach ogólnopolskiej akcji Odjazdowy Bibliotekarz. Współorganizatorem akcji jest Klub Sportowy "Koziołek" w Kędzierzynie-Koźlu. Celem imprezy jest promocja czytelnictwa oraz walorów turystyczno-krajoznawczych gminy Kędzierzyn-Koźle oraz stworzenie uczestnikom warunków do czynnego wypoczynku i rekreacji.

Ruszyły Matury!

Choć za oknami pogoda mało majowa, maturzyści właśnie rozpoczęli okres egzaminów maturalnych. Tradycyjnie zaczynamy od języka polskiego. W kolejnych dniach matematyka oraz języki obce. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za wszystkich zdających!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich