II Bieg Po Zdrowie

II BIEG PO ZDROWIE, którego organizatorem był Zespół Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu, a współorganizatorem Starostwo Powiatowe odbył się 22 kwietnia 2017r. W biegu głównym wzięło udział ok. 90 osób, w zawodach dla dzieci oraz w nordic walking dodatkowo 50.

"Czym skorupka za młodu..."

12 kwietnia Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu odwiedzili młodsi koledzy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 z Kędzierzyna-Koźla. Uczniowie wraz ze starszymi kolegami z drugiej klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w zajęciach technologii gastronomicznej, przygotowali bułeczki maślane, pizzerynki i owocowe szaszłyki. Wszyscy spisali się na "6".

Nasi kucharze znowu najlepsi!

Podczas kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu „Sprawny w zawodzie-kucharz” , organizowanego przez Wojewódzką Komendę OHP, dwa pierwsze miejsca zdobyły zespoły z Kędzierzyna-Koźla. W konkursie uczestniczyli  uczniowie kształcący się w Szkołach Zawodowych.

Życzenia Wielkanocne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby Wielkanoc ogarnęła Was szczególną tradycją
I nowymi szczęśliwymi przeżyciami,
Ale przede wszystkim by Wielkanoc
Umocniła Waszą wiarę, podniosła na duchu 
I napełniła Wasze serca radością... 

 życzy dyrekcja, grono pedagogiczne oraz  uczniowie 

Podsumowanie plebiscytu

Dnia 10 kwietnia w auli szkolnej odbyła się gala podsumowująca ,,I Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Zespołu Szkół nr 1 W K-Koźlu 2017 roku”. W gali uczestniczyli Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie naszej Szkoły. W plebiscycie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. W pierwszym etapie  wychowawcy wraz z trójkami klasowymi wytypowali swoich kandydatów do Plebiscytu (było ich około 100!), następnie komisja sportu wyłoniła 16 nominowanych. Po zapoznaniu się  z nominowanymi uczniowie naszej szkoły głosowali, oddając po 3 głosy. Tak została wytypowana najlepsza 8 plebiscytu, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Prawie 600 osób oddało łącznie  1798 ważnych głosów.

W tym samym czasie na  Facebookowej stronie szkoły toczyło się głosowanie na lajki, dzięki któremu wyłoniliśmy ,,Najpopularniejszego Sportowca Szkoły w sieci”. Została nim Aleksandra Czerner z 350 lajkami.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich