Życzenia Wielkanocne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby Wielkanoc ogarnęła Was szczególną tradycją
I nowymi szczęśliwymi przeżyciami,
Ale przede wszystkim by Wielkanoc
Umocniła Waszą wiarę, podniosła na duchu 
I napełniła Wasze serca radością... 

 życzy dyrekcja, grono pedagogiczne oraz  uczniowie 

Sukces uczennicy naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie „Bezpieczny w pracy”

Uczennica kl. III F Angelika Grabińska zajęła pierwsze miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Bezpieczny w pracy 2017”, zorganizowanego przez Opolską Wojewódzką Komendę OHP i Okręgową Inspekcji Pracy w Opolu. Uczestnicy konkursu, uczniów szkół zawodowych z całego województwa opolskiego, zmierzyło się z 50 pytaniami testowymi z zakresu prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Spośród 24 osób komisja konkursowa pod przewodnictwem pana Dawida Rusak – starszego inspektora z OIP w Opolu, przyznała I miejsce uczennicy naszej szkoły.

Finał Centralny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – Białystok 2017

W dniach 6 - 8 kwietnia  2017 r. w Białymstoku  odbyły się  zawody centralne XXX Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.  W zawodach centralnych (III stopnia) wzięło udział 90 uczniów z 49 szkół – techników budowlanych – z całego kraju, wyłonionych w wyniku zawodów w 12 okręgach  (w zawodach okręgowych wzięło udział 645 uczniów - natomiast łącznie w tej edycji Olimpiady wzięło udział łącznie 2795 uczniów ze 158 szkół).

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego

Uczniowie naszej szkoły zdobyli II miejsce w X Międzyszkolnym Turnieju Języka Niemieckiego, który odbył się 5 kwietnia w Zespole Szkół nr 4 w Sławęcicach. Drużyna w składzie: Michaela Drescher, Rafał Thomes, Szymon Reyman, Rafał Tischbierek świetnie poradziła sobie w potyczkach językowych, wykazała się wiedzą krajoznawczą, znajomością idiomów i przysłów.

Zwycięzcom gratulujemy!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich