Zebranie z rodzicami - 04.04.2017r.

Dyrekcja szkoły informuje, że  zebranie z rodzicami odbędzie  się w dniu 4.4.2017r.

Porządek zebrania:

  1. Spotkanie Rady Rodziców z dyrekcją szkoły - godz. 16.30 w sali 105.
  2. Spotkanie rodziców z wychowawcami - godz. 17.00 w salach wg wykazu.
  3. Wykaz sal - POBIERZ

Wielki sukces! Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniu 4 marca 2016 r. w Opolu, na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej odbyły się Zawody Okręgowe XXX Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Do zawodów zostało zakwalifikowanych  5 uczniów z 13 szkół – techników budowlanych -  województw śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Finał Mistrzostw Powiatu

Nasza reprezentacja w piłce nożnej chłopców zajęła III  miejsce w Mistrzostwach Powiatu.

Opiekun D.Łoś

Zwycięzcy II etapu konkursu „Igrzyska Ekonomiczne”

Znamy już zwycięzców II etapu konkursu „Igrzyska Ekonomiczne” zorganizowanego przez Koło Naukowe Ekonomistów działające przy Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego . W dalszych zmaganiach konkursowych uczestniczyć będą dwie drużyny uczniów, kształcących się w zawodzie technik ekonomista.

"Regionalne Smaki"

29 marca w ZSZ nr 4 w Opolu odbył się 3 wojewódzki konkurs "Regionalne Smaki". W konkursie udział wzięli reprezentanci ze wszystkich szkół kształcących na kierunkach technik żywienia i usług gastronomicznych i kucharz w województwie opolskim. Poziom konkursy był bardzo wysoki, wszystkie zespoły przygotowały potrawy na bazie drobiu i kasz artystycznie podane na ozdobnych talerzach. Nie udało się stanąć na podium, ale Nasi uczniowie Damian Jendrusz i Patryk Koletzko z klasy 2 ek godnie reprezentowali Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu. Wykonali: "Pierś z kaczki w sosie rubinowym podaną z plackami gryczanymi i czerwoną kapustą"

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich