Wymiana polsko - niemiecka

W dniach 27.03.2017 - 31.03.2017  uczniowie z  ZS nr 1 przebywali w powiecie Hohenlohe w Kűnzelsau w ramach wymiany polsko - niemieckiej. Opiekę nad nami sprawowały panie: Ewelina Kowaś, Kornelia Stiler oraz Anna Księżyk.

Wojewódzka Konferencja dla nauczycieli Wychowania Fizycznego

Tematem konferencji, która odbyła się 03 kwietnia 2017r. był „ Badminton na lekcjach wychowania fizycznego”. W konferencji uczestniczyli nauczyciele powiatów: brzeskiego, strzelecko – opolskiego, krapkowickiego, kędzierzyńsko – kozielskiego i prudnickiego. Celem konferencji było zmotywowanie nauczycieli do urozmaicenia zajęć wychowania fizycznego poprzez wykorzystywanie gry w Badmintona.

Zebranie z rodzicami - 04.04.2017r.

Dyrekcja szkoły informuje, że  zebranie z rodzicami odbędzie  się w dniu 4.4.2017r.

Porządek zebrania:

  1. Spotkanie Rady Rodziców z dyrekcją szkoły - godz. 16.30 w sali 105.
  2. Spotkanie rodziców z wychowawcami - godz. 17.00 w salach wg wykazu.
  3. Wykaz sal - POBIERZ

Finał Mistrzostw Powiatu

Nasza reprezentacja w piłce nożnej chłopców zajęła III  miejsce w Mistrzostwach Powiatu.

Opiekun D.Łoś

"Regionalne Smaki"

29 marca w ZSZ nr 4 w Opolu odbył się 3 wojewódzki konkurs "Regionalne Smaki". W konkursie udział wzięli reprezentanci ze wszystkich szkół kształcących na kierunkach technik żywienia i usług gastronomicznych i kucharz w województwie opolskim. Poziom konkursy był bardzo wysoki, wszystkie zespoły przygotowały potrawy na bazie drobiu i kasz artystycznie podane na ozdobnych talerzach. Nie udało się stanąć na podium, ale Nasi uczniowie Damian Jendrusz i Patryk Koletzko z klasy 2 ek godnie reprezentowali Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu. Wykonali: "Pierś z kaczki w sosie rubinowym podaną z plackami gryczanymi i czerwoną kapustą"

Wielki sukces! Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniu 4 marca 2016 r. w Opolu, na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej odbyły się Zawody Okręgowe XXX Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Do zawodów zostało zakwalifikowanych  5 uczniów z 13 szkół – techników budowlanych -  województw śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich