Liga Młodych Logistyków

Dnia 12.12.2017 r. drużyna uczniów z klasy 3lT brała udział w eliminacjach ogólnopolskiego konkursu - "Liga Młodych Logistyków", organizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Eliminacje to krótki test wyboru oraz zadania obliczeniowe w formie online. Konkurs LML to nie tylko rywalizacja, ale również dobra zabawa, która ma na celu pobudzić wzrost zainteresowania młodzieży problemami logistyki.

Andrzej Wilczek

Warsztaty klasy 2lT w firmie FM LOGISTIC

We wtorek 28 listopada 2017 roku, uczniowie klasy 2LT, brali udział w kolejnej odsłonie projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2". Tym razem były to zajęcia warsztatowe i pokazowe w siedzibie firmy FM LOGISTIC w Olszowej. Młodzież została zapoznana ze specyfiką przedsiębiorstwa logistycznego oraz prowadzonymi w FM LOGISTIC systemami magazynowymi.

Uczniowie o szkole: