Spotkanie organizacyjne

Dnia 22 lutego 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie członków Komitetu Organizacyjnego III Zjazdu Absolwentów oraz nauczycieli  Zespołu Szkół  nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu. Celem spotkania było  poszerzenie  Komitetu Organizacyjnego III Zjazdu Absolwentów  o nowych członków: Panią Monikę Przezdzienk i p. Henryka Rupnika, absolwentów ZS nr1, ponadto zapoznanie uczestników spotkania  z postępami prac poszczególnych zespołów roboczych.

SPOTKAJMY SIĘ, JAK ZA DAWNYCH LAT…..

Mija właśnie dziewiąty rok od II Zjazdu Absolwentów Technikum Budowlanego i dziewiętnasty rok od pierwszego spotkania w gronie absolwentów tego kierunku, który jest jednym z wielu, w jakich kształci się uczniów w obecnym Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie – Koźlu. Zarówno podczas pierwszego Zjazdu (czerwiec 1999) jak i drugiego (październik 2009) panowała wspaniała atmosfera i miały miejsce niezapomniane przeżycia, związane ze spotkaniami po latach. Mimo siwego włosa, jaki pojawił się na skroniach wielu absolwentów i różnych życiowych doświadczeń, znowu mogli się oni poczuć jak nastolatki w szkolnej ławce. Jakże miło i szczerze witaliśmy się wzajemnie z sobą, a także z naszymi Profesorami, którzy również byli wzruszeni tą wyjątkową chwilą. Wielu z nich zostawiło tu przecież sporo lat swojego życia, próbując z pasją realizować swoje marzenia i przekazywać  swoją wiedzę i doświadczenie młodym ludziom. Te chwile spotkań to wielkie wzruszenia, wiele wspomnień, odnowione przyjaźnie i niezapomniane chwile, które pozostają  w pamięci na wiele lat.

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich