Spotkanie organizacyjne

Dnia 22 lutego 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie członków Komitetu Organizacyjnego III Zjazdu Absolwentów oraz nauczycieli  Zespołu Szkół  nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu. Celem spotkania było  poszerzenie  Komitetu Organizacyjnego III Zjazdu Absolwentów  o nowych członków: Panią Monikę Przezdzienk i p. Henryka Rupnika, absolwentów ZS nr1, ponadto zapoznanie uczestników spotkania  z postępami prac poszczególnych zespołów roboczych.

Wstępna deklaracja dotycząca uczestnictwa w III Zjeździe Absolwentów

Organizatorzy III Zjazdu Absolwentów bardzo proszą o wypełnienie niniejszej deklaracji w terminie do 15 maja 2018r.

Jestem zainteresowana/y udziałem w III Zjeździe Absolwentów ZS nr 1 w dniu 5 października 2019r.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie powyższych danych osobowych jest jednoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie przez administratora (ZS1) dla celów organizacji Zjazdu i kontaktu z absolwentami. Informujemy, że dane osobowe takie jak: nazwisko i imię, wychowawca, zawód, rok ukończenia szkoły, będą publikowane w materiałach zjazdowych.

Imię i nazwisko:*
Nazwisko używane podczas nauki w szkole:*
Kierunek:*
Rok ukończenia szkoły:*
Adres korespondencyjny /e-mail/ telefon:*
Word Verification:

UWAGI:

• Niniejsza deklaracja ma charakter wstępny, niezbędna jest w celu oszacowania liczby uczestników i orientacyjnych kosztów, dlatego tak ważne jest jej wypełnienie i przesłanie do szkoły.
  • W miesiącu wrześniu 2018r. ukaże się deklaracja udziału z ustalonymi wersjami uczestnictwa w Zjeździe i odpowiednio do nich kosztami. Wypełnienie tej ankiety będzie niezbędne dla ostatecznego zarejestrowania udziału w spotkaniu zjazdowym.

SPOTKAJMY SIĘ, JAK ZA DAWNYCH LAT…..

Mija właśnie dziewiąty rok od II Zjazdu Absolwentów Technikum Budowlanego i dziewiętnasty rok od pierwszego spotkania w gronie absolwentów tego kierunku, który jest jednym z wielu, w jakich kształci się uczniów w obecnym Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie – Koźlu. Zarówno podczas pierwszego Zjazdu (czerwiec 1999) jak i drugiego (październik 2009) panowała wspaniała atmosfera i miały miejsce niezapomniane przeżycia, związane ze spotkaniami po latach. Mimo siwego włosa, jaki pojawił się na skroniach wielu absolwentów i różnych życiowych doświadczeń, znowu mogli się oni poczuć jak nastolatki w szkolnej ławce. Jakże miło i szczerze witaliśmy się wzajemnie z sobą, a także z naszymi Profesorami, którzy również byli wzruszeni tą wyjątkową chwilą. Wielu z nich zostawiło tu przecież sporo lat swojego życia, próbując z pasją realizować swoje marzenia i przekazywać  swoją wiedzę i doświadczenie młodym ludziom. Te chwile spotkań to wielkie wzruszenia, wiele wspomnień, odnowione przyjaźnie i niezapomniane chwile, które pozostają  w pamięci na wiele lat.

UWAGA! ZJAZD ABSOLWENTÓW

Komitet Organizacyjny III Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół nr1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że 05 października 2019r odbędzie się III Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do regularnego odwiedzania strony internetowej szkoły: www.zs1.edu.pl, gdzie zamieszczane będą bieżące informacje dla uczestników tego spotkania. W przyszłości otworzymy również forum dyskusyjne dla absolwentów.

Uczniowie o szkole: