Sukces! Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniu 3 marca 2018 r. w Opolu, na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej odbyły się Zawody Okręgowe XXXI Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Do zawodów zostało zakwalifikowanych  48 uczniów z 13 szkół – techników budowlanych -  województw śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Miło nam poinformować, że świetny wynik uzyskał: Martin Gabor z klasy 4aT (6 miejsce), zdobywając już tytuł Finalisty Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych oraz prawo udziału w Finale Centralnym zaplanowanym na 12 - 14 kwietnia w Zielonej Górze.

Wielki sukces ucznia BUDOWLANKI

Uczeń ZS nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu Rober Domin w wojewódzkich eliminacjach Olimpiady Języka Niemieckiego zajął pierwsze miejsce w województwie. Spośród wszystkich uczestników jako jedyny uzyskał maksymalną ilość punktów.