Technikum

Branżowa Szkoła I stopnia

Zasubskrybuj nasz
kanał

Złota tarcza dla Technikum nr 1

w rankingu szkół Perspektywy 2021

Ekoedukacja z  Panem Markiem Łabno

Ekoedukacja z  Panem Markiem Łabno

Segregacja odpadów to dziś obowiązek każdego z nas. Zasady, jakie obowiązują podczas segregacji, nie zawsze są jednak intuicyjne. Nie każdy karton można wyrzucić do pojemnika na papier, podobnie jak nie wszystkie odpady organiczne można umieszczać w koszu bio. W poniedziałek uczniowie naszej szkoły mieli możliwość przyjrzenia się, jak prawidłowo segregować odpady i jakich błędów unikać.

Aktualności:

Picture

Budowlanka Kędzierzyn-Koźle

Picture

Współpraca:

LKW Walter
Muliserwis
Solidaris
Adara
Unityline
WSB Opole
PWSZ Nysa
WST w Katowicach
Politechnik Śląska
PWSZ Racibórz
Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast