W dniach od 15 czerwca do 18 czerwca 2014 r. odbywa się w Zespole Szkół nr 1 kurs pt. Znajomość rysunku technicznego „AUTOCAD”.

Kurs ten realizowany jest w ramach projektu „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe bliżej rynku pracy”, współfinansowanego ze środków  Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W kursie bierze udział pięcioro uczniów z klasy 3aT. Zajęcia prowadzone są przez p. Pawła Łabuza – przedstawiciela katowickiego Oddziału firmy „PROCAD SA” z Gdańska. Program, który poznają nasi uczniowie jest wykorzystywany do dwuwymiarowego i trójwymiarowego komputerowego wspomagania projektowania. Umożliwia on również wykonywanie grafiki inżynierskiej. Umiejętności, jakich nabędą nasi uczniowie w ramach tego szkolenia na pewno przydadzą się im w dalszej nauce, zwłaszcza na studiach na kierunkach architektoniczno – budowlanych. Fakt ukończenia tego kursu będzie też stanowił dla naszych absolwentów na pewno dodatkowy atut na rynku pracy.

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich