Kędzierzyn-Koźle, 13 maja 2015r.

Szanowni Państwo!

W najbliższą niedzielę 17 maja odbędzie się wielki finał PaT-u, który zaplanowano o godz. 17.00 w hali na os. Azoty w Kędzierzynie-Koźlu.

Ogólnopolski program profilaktyczny, który realizujemy w powiecie wspólnie z policją skierowany jest przede wszystkim do szkół i placówek wychowawczych, dyrektorów, psychologów i całej kadry wychowawczej. W finale młodzież naszych szkół zaprezentuje spektakl „Sekret”.

Bardzo proszę o przybycie oraz przekazanie tej informacji rodzicom, nauczycielom, wychowawcom klas oraz uczniom. Młodym ludziom z pewnością przyda się doping, ponieważ sam spektakl jest dla nich sporym wyzwaniem.

Spotykamy się wszyscy 17 maja w niedzielę o godzinie 17 pod halą na osiedlu Azoty. Proszę też o umieszczenie informacji o niedzielnym finale na państwa stronach internetowych oraz koniecznie w serwisach społecznościowych facebook, a także kilkukrotne promowanie przez administratorów.

Jednocześnie serdecznie dziękuję za zorganizowanie grupy młodych ludzi, którzy biorą udział w licznych warsztatach tematycznych.

Z wyrazami szacunku

Starosta Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego
Małgorzata Tudaj

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich