W piątek, 15 maja, w Instytucie Architektury i Urbanistyki PWSZ w Nysie odbyła się uroczystość przekazania nagród laureatom XXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W wydarzeniu uczestniczył Prorektor ds. ogólnych prof. Tomasz Malczyk, który wygłosił okolicznościowe przemówienie i zaprosił laureatów, a także pozostałych uczestników olimpiady, do rozpoczęcia studiów w IAiU PWSZ w Nysie.

Przypomnijmy, zawody okręgowe XXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych odbyły się 7 marca 2015 w Zespole Szkół Technicznych w Nysie. W olimpiadzie wzięło udział 58 uczniów z 18 szkół budowlanych z regionu południowo-zachodniej Polski. W zawodach tych uczeń naszej szkoły Damian Jaskółka zdobył pierwsze miejsce i zakwalifikował się do Finału Centralnego Olimpiady w Warszawie, gdzie 17 kwietnia uzyskał tytuł Finalisty Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Posłuchaj:

Z. Romik

D. Jaskółka

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich