Bajkowo w Budowlance

8-go marca 2018 roku już po raz IX odbył się Szkolny Praktyczny Konkurs Fryzjerski, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Postacie Bajkowe”. Do konkursu przystąpiło dwanaście uczestniczek z klas Szkoły Branżowej oraz Technikum Usług Fryzjerskich. Uczennice walczyły o to, komu uda się stworzyć najciekawsza kreacje bajkową.

Warsztaty "Problemy ludzi starszych"

W dniu 27.02.2018r odbyły się warsztaty dla klas 4cT, 2cT, 3f oraz 2ek . Dotyczyły one problemów ludzi starszych. Warsztaty zostały przeprowadzone przez Panią Mirosławę Szamotowicz dyrektora Zespołu Szkół Medycznych, oraz przez uczennice klasy drugiej Martynę i Gosię.

Uczniowie o szkole: