PIĘKNO PROSTYCH RZECZY

Marzyła o liceum plastycznym, ale nie chciała uczyć się daleko od domu. Michalina Majnusz w domu ma bowiem pracownię, gdzie może oddawać się swojej pasji – malowaniu. Misia maluje obrazy, uwielbia pracować z gliną, tworzy kolaże z różnorodnych materiałów.

Jest autorką wielu zachwycających dekoracji, ekspozycji, scenografii do szkolnych przedstawień i akademii. Swój talent wykorzystuje także przy robieniu bukietów, świątecznych stroików, pakowaniu prezentów czy ozdabianiu tortów na uroczystości rodzinne. Młodą artystkę interesuje również urządzanie wnętrz i projektowanie ogrodów. "Piękno jest ukryte w prostych rzeczach, trzeba tylko umieć je dostrzec i wydobyć."

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich