Z PIŁKĄ PRZY NODZE I W DOBRYM HUMORZE

LKS Rolnik Biedrzychowice - Głogówek to klub, do którego należy uczennica naszej szkoły Aneta Zygmund. Jest bardzo zdyscyplinowaną zawodniczką, która sukcesy na boisku uzyskuje dzięki talentowi do piłki nożnej i solidnej pracy.

Jest szybka i bardzo skuteczna w ataku, co wiele razy udowodniła podczas meczów. Niejeden chłopak zazdrości jej umiejętności sportowych. "Niektórzy chłopcy boją się z nią grać" – żartują jej koleżanki. Aneta jest sympatyczna, koleżeńska i bardzo lubiana w klasie. Czy ktoś widział ją kiedykolwiek bez uśmiechu? Tajemnica zapewne tkwi w jej pasji do piłki nożnej!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich