BOKS I NOŻYCZKI

Wiele razy słyszała, że boks to nie jest sport dla dziewcząt. A przecież kobiety są zwinne i wytrzymałe, szybkie i precyzyjne. Aleksandra Bielas na pewno taka jest w sporcie, który wybrała. Jej pasją jest boks. Dużo czasu spędza na treningach.

Sukces to przecież ciężka praca. Są i łzy wzruszenia, kiedy już stoi na podium. Ola lubi ładnie wyglądać. Interesuje się także modą i stylizacją fryzur: "Fryzjerstwo to moja druga pasja." Ta śliczna, wrażliwa dziewczyna kocha książki i niewątpliwie ma skuteczny prawy sierpowy!


Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich