Waltornia i rakieta tenisowa – świat Gabriela

Gabriel Tworek jest uczniem technikum ekonomicznego. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie pianina, a w wieku 14 lat rozpoczął swoją muzyczną przygodę z waltornią.

Jest muzykiem Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Leśnicy, z którą koncertuje od kilku lat. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Od dzieciństwa pasją Gabriela jest również sport: piłka nożna i tenis ziemny. Uwielbia uczestniczyć w turniejach tenisowych, jest wielkim fanem Marii Szarapowej, której chętnie kibicowałby na żywo. Gabriel jest optymistą, ceni prawdomówność i sprawiedliwość. Lubi ludzi. Te cechy przydają się mu także w kontaktach z ludźmi, gdyż w sezonie letnim pracuje w kawiarni. Jest ciekawy świata, uczy się języka rosyjskiego, lubi podróże.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich