Jeździec - NOWOŚĆ (BS1)

Przewiduje się, że w Polsce w ciągu najbliższych kilkunastu lat rozwój jeździectwa i hodowli spowoduje wzrost zapotrzebowania na wykwalifikowaną kadrę. Dlatego Ministerstwo Edukacji Narodowej wprowadziło do klasyfikacji zawodów dwie nowe profesje: kierowcę mechanika i jeźdźca. Kształcenie w tych zawodach prowadzone będzie w Branżowych Szkołach I stopnia oraz na kwalifikacyjnych kursach zawodowych. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, w naszej szkole od września 2016 roku będzie uruchomiony nowy kierunek JEŹDZIEC. UCZ SIĘ Z NAMI !

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich