12 lutego na kędzierzyńskiej hali "Śródmieście" odbył się Półfinał Województwa w tenisie stołowym indywidualnym. Wśród chłopców nie miał sobie równych Michał Cież. Wszystkie swoje 4 mecze wygrał bez straty seta, w tyle pozostawiając 12 innych zawodników i w wielkim stylu wywalczył miejsce w Finale Wojewódzkim. Wśród dziewcząt poziom był bardzo wysoki, wygrała Julia Bartoszek 5 zawodniczka Mistrzostw Polski Seniorów. Drugie miejsce zajęła równie dobra uczennica Gosia Kała z ZSO Strzelce Opolskie, a na trzecim miejscu uplasowała się nasza Madzia Marek, która po fantastycznej walce wdarła się na najniższe miejsce podium. Tym samym wywalczyła awans do Mistrzostw Województwa, które odbędą się 27 marca w Nysie. Pozostałe nasze dwie zawodniczki Kasia Biegun i Julia Hampf stoczyły bój o miejsce siódme, lepsza okazała się ta druga.

Gratulujemy!

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich