Taniec - niezwykła przygoda...

Przygodę z tańcem Ola Czerner rozpoczęła w wieku 9 lat, mama zapisała ją na zajęcia taneczne, bo ciągle tańczyła... Zawsze kochała muzykę i ruch. Wraz z partnerem trenuje cztery razy w tygodniu. Dzień tancerki jest wypełniony do granic możliwości. Po szkole wraca do domu, je obiad i jedzie na trening.

Tytuł najlepszej pary w województwie wraz z partnerem zdobyli 11 listopada 2017 roku na Mistrzostwach Okręgu Opolskiego. Na Mistrzostwach Ziemi Śląskiej 2 grudnia 2017 roku zostali wicemistrzami, a 9 grudnia 2017 roku zdobyli II miejsce w jednym z najważniejszych turniejów dla tancerzy – w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o puchar prof. Mariana Wieczystego. Wielki sukces odnieśli też w Innsbrucku 24 marca 2018 roku – IV miejsce na Turnieju World Masters.

Świat Oli to także szkoła, którą trzeba pogodzić z pasjami, ale i tutaj radzi sobie świetnie. Ola uwielbia oglądać dobre filmy, chętnie komedie i horrory, lubi czytać powieści o miłości, nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Wolnego czasu nie zostaje dużo, ale stara się spędzać go z chłopakiem i z przyjaciółmi. Po prostu żyje w gorącym rytmie!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich