II BIEG PO ZDROWIE, którego organizatorem był Zespół Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu, a współorganizatorem Starostwo Powiatowe odbył się 22 kwietnia 2017r. W biegu głównym wzięło udział ok. 90 osób, w zawodach dla dzieci oraz w nordic walking dodatkowo 50.

W klasyfikacji generalnej wśród kobiet wygrała Irena Czuta-Pakosz, 2. miejsce zajęła Kingą Kuczyńska, a trzecie Oliwia Łabuda. Wśród mężczyzn najszybszy był Piotr Dylla, 2. linię mety przekroczył Szymon Kołodziej, a 3. miejsce zajął Mateusz Kopeć. Zwycięzcy otrzymali nagrody dzięki hojności takim sponsorów, jak INFINITI FITNESS, Salon Fryzjerski S. BRYSIAK, Pracownia Fryzjerska ELIRAN, sklep NEOPUNKT, Związek Zawodowy SOLIDARNOŚĆ.

Elektroniczny pomiar czasu prowadziła firm TIME SPORT, który był sponsorowany przez Stowarzyszenie Pacjentów z Chorobami Serca i  Układu Krążenia EKOSERCE oraz rodziców uczniów ZS 1. Produktów niezbędnych do przygotowania poczęstunku dla zawodników i gości dostarczył Kaufland.

Uczniowie o szkole: