Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich pragnie poinformować, że dnia 21 kwietnia bieżącego roku odbędzie się III Bieg po Zdrowie, którego współorganizatorem jest Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu.  Impreza organizowana jest z myślą o wszystkich,  którzy kochają ruch, a szczególnie biegi. Nieważny jest wiek – czekamy na przedszkolaków, dzieci starsze, młodzież, dorosłych.

Biuro zawodów zostanie zorganizowane w siedzibie szkoły przy ul. Skarbowej 2, natomiast trasa biegu przebiegać będzie przez planty miejskie i park. Zakładamy, że w tegorocznej edycji weźmie udział około 200 osób w biegu głównym oraz ok. 100 dzieci. Każdy uczestnik otrzyma medal pamiątkowy.

Zapisy wciąż możliwe – na stronie internetowej: goo.gl/17VC48  lub w dniu zawodów (gdy lista startowa nie zostanie zamknięta).

Czekamy na chętnych 

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich