Spotkanie pod tym tytułem odbyło się 13.12 2017 w auli naszej szkoły. Aspirant Mariusz Krajza z Komendy Policji w Kędzierzynie-Koźlu przedstawił młodzieży z klasy 3lT oraz 4eT prezentację oraz film na temat prowadzenia samochodów pod wpływem alkoholu oraz skutków nadmiernej prędkości na drodze. Po projekcji wywiązała się interesująca dyskusja na temat zagrożeń czyhających na młodych kierowców. Mamy nadzieję, że będą one przestrogą przed brawurowym zachowaniem za kierownicą.

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich