W dniu 18 marca 2018 r. uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych brali udział w XX Wojewódzkiej Wystawie Stołów Wielkanocnych w Walcach. Organizatorem tej wystawy był Związek Śląskich Kobiet Wiejskich. Podczas wystawy można było poznać smaki wszystkich regionów Śląska Opolskiego. Nasza szkoła zaprezentowała świąteczne wypieki: mazurki, baby drożdżowe, baranki, babeczki do święconki, serniki oraz dekoracje. Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w przygotowaniach i z dużym zaangażowaniem brała udział w wystawie. Była to również promocja szkoły i kierunku gastronomicznego. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Uczniowie o szkole: