W dniu 18 marca 2018 r. uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych brali udział w XX Wojewódzkiej Wystawie Stołów Wielkanocnych w Walcach. Organizatorem tej wystawy był Związek Śląskich Kobiet Wiejskich. Podczas wystawy można było poznać smaki wszystkich regionów Śląska Opolskiego. Nasza szkoła zaprezentowała świąteczne wypieki: mazurki, baby drożdżowe, baranki, babeczki do święconki, serniki oraz dekoracje. Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w przygotowaniach i z dużym zaangażowaniem brała udział w wystawie. Była to również promocja szkoły i kierunku gastronomicznego. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich