11 kwietnia w auli szkoły odbyła się gala podsumowująca II Plebiscyt  na Najlepszego Sportowca Roku "Budowlanki". Tytułem Najlepszego Sportowca w sieci może poszczycić się Natalia Skomska z klasy 3 cT, która zebrała 379 lajków na facebooku szkoły. W głosowaniu głównym Plebiscytu prawie 500 uczniów oddało ponad 1300 głosów.

Wyniki przedstawiają się następująco:

V miejsce zajęli ex aequo Bartek Halkiewicz z 3aT i Thomas Thomalla z 2aT. - po 109 głosów
IV miejsce przypadło Edycie Gosiorowskiej z 2eT- 112 głosów
III miejsce zajął Michał Cież z 3 aT- 120 głosów
II miejsce wywalczył Artur Wyrwoł z 4 aT- 148 głosów

Zwycięzcą Plebiscytu okazał się Paweł Kubus z klasy 4 aT- 210 głosów. Gratulujemy!

Paweł za niedługo jedzie na Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym trzymamy kciuki! Nagrody zapewnili Infinity Fitness Club, sklep z odzywkami "Iron Pump", Zjeżdżalnia Grawitacyjna "Harcówka" na Górze Świętej Anny oraz Rada Rodziców.

Dziękujemy sportowcom za godne reprezentowanie Szkoły i klubów, publiczności za obecność i fundatorom za nagrody.

Do zobaczenia za rok!

Uczniowie o szkole: