Z udziałem Opolskiego Kuratora Oświaty Pana Michała Sieka odbyła się XI Gala Sportu " Cała Polska biega " - Żyrowik 2018. Bieg główny na 4000 m zdominowali zawodnicy reprezentacji Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich z Kędzierzyna-Koźla. W biegu kobiet zdecydowanie 1 miejsce zajęła nauczycielka Irena Czuta Pakosz będąc wspaniałym wzorem dla uczniów. W biegu mężczyzn 1 miejsce zajął Kamil Kopiec, 3 miejsce zajął Marek Komander - wszyscy ZS nr 1 Kędzierzyn-Koźle

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich