Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca, dokładnie w pierwszym dniu kalendarzowego lata, o godzinie 8:00 na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po przemówieniu pani dyrektor  zostały rozdane świadectwa z wyróżnieniami. W tym roku na takie zasłużyło swoją wytężoną pracą trzydzieści osób. Później p. Beata Smutek, wychowawca OHP,  wręczyła certyfikaty uczniom, którzy odbyli praktyki zawodowe w Niemczech w ramach projektu: „Praktyki zagraniczne szansą na sukces zawodowy”. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, by tam odebrać świadectwa.

O godzinie 10:00 w auli szkoły pożegnaliśmy natomiast absolwentów szkoły zawodowej. Wśród zgromadzonych nie zabrakło pani komendant OHP Marii Strache i przedstawicieli pracodawców.  Po przemówieniach i nagrodzeniu  zasłużonych, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas. Uroczystość uświetnił występ męskiej części zespołu „Budowlanka”.

Rok szkolny 2017/2018 oficjalne uważamy za zamknięty! Udanego i bezpiecznego wypoczynku!

 
 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich