Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

3 września o godzinie 8:00 na boisku szkolnym odbyła się inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Pani Dyrektor Urszula Więcek ciepłymi słowami przywitała uczniów i grono pedagogiczne, życząc miłej atmosfery i wielu sukcesów. Niestety nie wszyscy powrócili z wakacyjnego wypoczynku- minutą ciszy uczczono pamięć ucznia, który zginął w wypadku samochodowym. Później przedstawiciele klas pierwszych wystąpili na środek i odbyło się uroczyste ślubowanie. Po części oficjalnej uczniowie wraz

z wychowawcami rozeszli się do klas. Rok szkolny rozpoczęty, przed nami 184 dni wytężonej pracy, przeplatane 97 dniami wolnymi. Damy radę!!!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich