Teatr uczy nas żyć...

Klasy: 3cT i 1mfT wraz z wychowawcami: panią profesor Danutą Treffon i panią profesor Anetą Nawizowską uczestniczyły w warsztatach teatralnych zorganizowanych w Teatrze Jana Kochanowskiego w Opolu. Zajęcia z emisji głosu, budowania pozytywnego wizerunku i sposobów oceniania siebie i innych zachwyciły młodzież. Spektakl pt. „Wątpliwość”, który jest opowieścią o społecznym braku zaufania i łatwości wydawania wyroków, poruszył wszystkich.

A. Nawizowska

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich